Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Rekrutacja w AHE

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja już trwa, do wyboru masz 23 kierunki.

Myślisz poważnie o przyszłości? Studiuj w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Koniec z nudą na studiach - AHE stawia na metodę warsztatową i projektową. Rozwiniesz swoją kreatywność i zwiększysz swoją atrakcyjność na rynku pracy.

W ofercie Akademii znajdziesz:

Zniżki na studia:

0 zł za postępowanie rekrutacyjne
1. Zwalnia się z opłaty za postępowanie rekrutacyjne kandydatów będących w latach ubiegłych studentami Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnych studentów oraz absolwentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

50% rabatu na drugi kierunek studiów
2. Studenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi podejmujący równolegle naukę na drugim kierunku studiów otrzymują 50% rabatu czesnego na nowym kierunku studiów do momentu ukończenia pierwszego kierunku.

10% rabatu dla Absolwentów
3. Absolwenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi podejmujący kolejne studia na innym niż macierzysty kierunku otrzymują 10% rabatu czesnego za pierwszy rok studiów.

10% za pierwszy rok studiów
4. Kandydaci, którzy złożą komplet dokumentów w siedzibie Uczelni lub za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego), otrzymują rabat za pierwszy rok studiów rozpoczynających się od października bieżącego roku w wysokości:

  • 10% przy zapisie do 20.07.2018 roku ( nie dotyczy kandydatów kierunku taniec).

10% i 5% za uiszczenie jednorazowo czesnego
5. Studenci oraz kandydaci na studia w przypadku uiszczenia jednorazowo czesnego do 30.09.2018 roku otrzymają rabat w wysokości:

  • 10% przy zapłacie za rok akademicki.
  • 5% przy zapłacie za semestr.

10% zniżki dla kobiet w ciąży i młodych matek
6. Promocja dla kobiet w ciąży i młodych matek (posiadających dziecko do 3. roku życia) uprawnia do rabatu za pierwszy rok studiów rozpoczynających się od października bieżącego roku w wysokości 10%.

Kandydat ubiegający się o przyjęcie na studia może jednocześnie skorzystać z promocji dotyczącej postępowania rekrutacyjnego (pkt 1) oraz jednej wybranej promocji cenowej (pkt 2, pkt 3, pkt 4, pkt 5, pkt 6).


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-06 10:20:53
Komentarze

Nauka języków w Łodzi
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSB-3
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności