Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Rekrutacja w AHE

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja już trwa, do wyboru masz 23 kierunki.

Myślisz poważnie o przyszłości? Studiuj w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Koniec z nudą na studiach - AHE stawia na metodę warsztatową i projektową. Rozwiniesz swoją kreatywność i zwiększysz swoją atrakcyjność na rynku pracy.

W ofercie Akademii znajdziesz:

Zniżki na studia:

0 zł za postępowanie rekrutacyjne
1. Zwalnia się z opłaty za postępowanie rekrutacyjne kandydatów będących w latach ubiegłych studentami Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnych studentów oraz absolwentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

50% rabatu na drugi kierunek studiów
2. Studenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi podejmujący równolegle naukę na drugim kierunku studiów otrzymują 50% rabatu czesnego na nowym kierunku studiów do momentu ukończenia pierwszego kierunku.

10% rabatu dla Absolwentów
3. Absolwenci Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi podejmujący kolejne studia na innym niż macierzysty kierunku otrzymują 10% rabatu czesnego za pierwszy rok studiów.

10% za pierwszy rok studiów
4. Kandydaci, którzy złożą komplet dokumentów w siedzibie Uczelni lub za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego), otrzymują rabat za pierwszy rok studiów rozpoczynających się od października bieżącego roku w wysokości:

  • 10% przy zapisie do 20.07.2018 roku ( nie dotyczy kandydatów kierunku taniec).

10% i 5% za uiszczenie jednorazowo czesnego
5. Studenci oraz kandydaci na studia w przypadku uiszczenia jednorazowo czesnego do 30.09.2018 roku otrzymają rabat w wysokości:

  • 10% przy zapłacie za rok akademicki.
  • 5% przy zapłacie za semestr.

10% zniżki dla kobiet w ciąży i młodych matek
6. Promocja dla kobiet w ciąży i młodych matek (posiadających dziecko do 3. roku życia) uprawnia do rabatu za pierwszy rok studiów rozpoczynających się od października bieżącego roku w wysokości 10%.

Kandydat ubiegający się o przyjęcie na studia może jednocześnie skorzystać z promocji dotyczącej postępowania rekrutacyjnego (pkt 1) oraz jednej wybranej promocji cenowej (pkt 2, pkt 3, pkt 4, pkt 5, pkt 6).


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-06 10:20:53
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności